Stream Cinema

Stream CinemaStream Cinema je videodoplněk pro KODI, obsahující rozsáhlou databázi filmů a seriálů. Tyto videosoubory jsou uloženy na úložišti Webshare.cz nebo Kra.sk. Dvě různá úložiště, protože existují dva konkurenční doplňky - původní Stream Cinema CZaSK (Kra) a nový Stream Cinema Community (Webshare).

Stream Cinema obsahuje přehledně roztříděný a neustále doplňovaný katalog tisíců filmů a seriálů. Vybraný film či epizodu seriálu KODI streamuje z úložiště, ve videu je možno přeskakovat dopředu i dozadu, u většiny videí je na výběr několik streamů dle velikosti a kvality (HD, FHD, 4K).

Můžete nainstalovat oba doplňky, vyzkoušet jejich funkce, ovládání a především prohlédnout obsah databáze a pak se rozhodnout.
Pro prohlédnutí nabídky Stream Cinema není nutné mít účet na Webshare nebo Kra, video bez účtu ale nelze spustit, ideální pro vyzkoušení je předplatit si měsíční zkušební přístup na obě úložiště.

S doplňkem je tedy svázané úložiště, které je nutno předplatit (platíte úložišti za možnost rychlého stahování/streamování videosouborů, nikoliv za KODI nebo doplněk Stream Cinema!). Samozřejmě můžete používat oba doplňky, to ale znamená platit obě úložiště.
Předplacení úložiště je jednoduché - navštivte stránky Webshare.cz nebo Kra.sk, zaregistrujte se a zaplaťte na zvolené období VIP přístup. Na Webshare bývají často akce, kdy se dá pořídit roční předplatné ještě výhodněji. Levnější předplatné na delší období nabízí občas také portál Slevomat.

Důležité upozornění:
Stream Cinema nefunguje stejně jako NETFLIX, HBOMax, Disney+ atd, ale jenom zjednodušuje přehrávání videí z úložiště a to s následujícími důsledky:
  SC je zdarma a bez záruk, může se stát, že občas nefunguje
  SC jen třídí a pomocí KODI přehrává warez obsah z úložiště, videa mohou být z úložiště kdykoliv odstraněna
  Videa nejsou optimalizována pro streamování a tak je SC náročnější na rychlost a kvalitu internetového připojení


Náhledy nabídky obou doplňků Stream Cinema pro srovnání
Hlavní menu > Filmy > Populární > Výběr streamu
Stream Cinema CZaSK
   Stream Cinema CZaSK kra.sk 3,5 € 24 € 2 €
 
VIP přístup
na úložiště
předplatné
na měsíc
předplatné
na rok
cena za měsíc při
ročním předplatném
 
   Stream Cinema Community webshare.cz 69 Kč 678 Kč 56 Kč (48 Kč - akce)
Stream Cinema community
Oba doplňky jsou na první pohled srovnatelné, rozdíly v databázích postupem času přibývají, ale hlavní odlišnosti jsou ve třídění obsahu (koncerty, žebříčky, nejsledovanější) a zobrazení denní nabídky (tipy, TV program).
Rozdělení na filmy, seriály, dabované novinky, vyhledávání, seznamy dle abecedy, žánrů, roku apod., možnost stahování - to je u obou doplňků podobné.